Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

I Otwarty Puchar Kaszub sztuk walki Federacji WFMC - Kaszub Cup 2014

Dnia 28 czerwca w Luzinie odbył się I Otwarty Puchar Kaszub sztuk walki Federacji WFMC "Kaszub Cup 2014"

Klub Kick-boxingu Maximus reprezentowało 2 zawodników z Helu, którzy zdobyli 3 złote medale.

Piotr Borucki zdobył Puchar Kaszub w kategorii seniorów w dwóch kategoriach wagowych w formule semi-contact. W kategorii -90kg kolejno pokonał Przemysława Makarewicz (Spartan Słupsk), Krystiana Sobczak (Wejherowo), w finale Marcina Gawlik (Spartan Słupsk).

W kategorii +90kg kolejno pokonał Oskara Skupień(Piotrków Trybunalski), Adama Makarewicz (Spartan Słupsk), w finale Marcina Gawlik (Spartan Słupsk).

I miejsce oraz Puchar Kaszub zdobył Maciej Garda w kategorii seniorów -90kg w formule light-contact, który pokonał kolejno 1. Adam Makarewicz Spartan Słupsk 2. Marcin Gawlik Spartan Słupsk 3. Finał Sławomir Gruba MMA Wejherowo