III Mistrzostwa Helu w Siłowaniu na Rękę
Na scenie Bulwaru Nadmorskiego odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Helu w Siłowaniu na Rękę Amatorów
ARMWRESTLING Hel 2013. Świetna organizacja, atmosfera zawodów oraz sportowa i wyrównana walka dała kibicom i zawodnikom dużo satysfakcji i radości.
Zawody rozgrywane były z podziałem na kategorie wagowe kobiet i mężczyzn.
Klasyfikacja kobiet w kategorii do 65 kg
I miejsce Agnieszka Łuczkowska (Hel)
II miejsce Beata Gałka (Dąbrowa Górnicza)
III miejsce Marta Hołysz (Hel)
Klasyfikacja kobiet w kategorii powyżej 65 kg
I miejsce Katarzyna Zaniewska (Zambrów)
II miejsce Klaudia Mirek (Hel)
III miejsce Patrycja Gospodarek (Hel)
Klasyfikacja mężczyzn w kategorii do 85 kg
I miejsce Tomasz Górecki (Rypin)
II miejsce Wiesław Geisler (Tczew)
III miejsce Rafał Hoga (Brodnica)
Klasyfikacja mężczyzn w kategorii do 95 kg
I miejsce Marcin Najdek (Gniezno)
II miejsce Oskar Kaszewski (Gdynia)
III miejsce Krzysztof Szkoda (Sosnowiec)
Klasyfikacja mężczyzn w kategorii powyżej 95 kg
I miejsce Paweł Przysiężnik (Piła)
II miejsce Jakub Malin (Łódź)
III miejsce Krzysztof Dargacz (Hel)
Dekoracji zawodników w kat. „OPEN” dokonali sponsorzy III Otwartych Mistrzostw Helu w Siłowaniu na Rękę Amatorów.
Klasyfikacja kobiet w kategorii OPEN
I miejsce Katarzyna Zaniewska (Zambrów)
Państwo Danuta i Arnold Antkowscy – Radny Miasta Helu
II miejsce Klaudia Mirek (Hel)
Restauracja KUTTER – Dariusz Lobejko
III miejsce Beata Gałka (Dąbrowa Górnicza)
Usługi Parkingowe – Tadeusz Herta
Klasyfikacja mężczyzn w kategorii OPEN
I miejsce Paweł Przysiężnik (Piła)
M/S Ocean Edward Koreńczuk
II miejsce Tomasz Górecki (Rypin)
Bar Hello – Ireneusz Szczegielniak
III miejsce Jakub Malin (Łódź)
Jerzy Tomasik „SIEKIERA” – Radny Powiatu Puckiego
NAJSTARSZY ZAWODNIK – Tadeusz Herta (Gniewowo)
Restauracja Helka i Bar BLUE Adam i Renata Dempcowie
Serdeczne podziękowania składam Radnemu Powiatu Puckiego p. Jerzemu Tomasikowi „Siekiera” i p. Mateuszowi Zabłockiemu oraz sponsorom za pomoc w organizacji zawodów.
MS/Ocean – Edward Koreńczuk
Państwo Danuta i Arnold Antkowscy
Cafe BULWAR – Mariusz Kwiczala
Jerzy Tomasik „SIEKIERA”
Helska Plaża – Rafał Walczak i Lech Pieszak
Bar HELLO – Ireneusz Szczegielniak
Restauracja KUTTER – Dariusz Lobejko
Korty Barakuda – Jerzy Ożóg
Usługi Parkingowe – Tadeusz Herta
Restauracja Helka i Bar BLUE Adam i Renata Dempcowie
Prowadzący zawody: Norbert Górski
Organizatorzy: Urząd Miasta Helu oraz Miejski Zjednoczony Klub Sportowy Hel
Zabezpieczenie medyczne OSP w Helu – Sebastian Pszeniczny, Sławomir Denisiuk
Zabezpieczenie muzyczno - techniczne – Mateusz Pawlak
Sędziowie: Maciej Sośnicki, Wiktor Zaklicki
Opracował Norbert Górski