Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrza Helu Dr Klemensa Adama KOHNKE

W dniach 5-6 sierpnia 2017 roku na kortach ?Barakuda? w Helu rozegrano turniej tenisowy o puchar Burmistrza Helu.

W dniach 5-6 sierpnia 2017 roku na kortach „Barakuda” w Helu rozegrano turniej tenisowy o puchar Burmistrza Helu. Jak zwykle poziom gier był wysoki, a spotkania często kończyły się dogrywkami. Czołowe lokaty zajęli: 1 miejsce – Paweł WALECKI ze Starogardu Gdańskiego, 2 miejsce – KORCZYC Janek z Warszawy / była to wielka niespodzianka – 13 latek pokonał wielu starszych zawodników, którzy wielokrotnie stawali na podium na kortach Barakuda. Wielkie gratulacje …

Dwa równorzędne trzecie miejsca zajęli: Krzysztof RYŃSKI z Warszawy i Darek KOTUCHNA z Katowic.

Rozegrano również turniej pocieszenia, który wygrał Andrzej POPŁAWSKI z SOPOTU.

Puchary i nagrody wręczył Burmistrz Helu.

Organizator turnieju dziękuje wszystkim, którzy pomagali w przeprowadzeniu turnieju.

Szczególne podziękowanie kieruję do Pana Burmistrza za wspieranie sportu amatorskiego.