Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

Turniej o Puchar Medalisty Mistrzostw Polski Artura Szostaczko

Dobra pogoda oraz atmosfera Euro 2012 sprzyjała w rozegraniu piątego z kolei turnieju o Puchar Medalisty Mistrzostw Polski Artura Szostaczko w dniach 7-9 czerwca 2012 na kortach ziemnych „Barakuda” w Helu.

W turnieju pań zwyciężyła po raz trzeci Alicja Szopa ze Strzelna, drugie miejsce zajęła Agnieszka Kohnke z Helu, trzecie – Anna Puchalska z Ostrowa Wielkopolskiego. Czwarte miejsce przypadło najmłodszej uczestniczce turnieju Martynie Świtalskiej z Warszawy.

W rywalizacji panów, stojącej na wysokim poziomie, zwyciężył Wojciech Malanowski, który w finale pokonał Arkadiusza Sobieraja – obydwaj z Gdyni. Dwa równorzędne trzecie miejsca zajęli: Piotr Kiczka - Ratnicki z Sopotu i Mariusz Żaczek ze Strzelna.
Rozegrano również turniej pocieszenia, w którym zwyciężył ojciec Mariusza – Władysław Żaczek.

Organizatorzy i uczestnicy turnieju obejrzeli również wspólnie w jednej z restauracji Helskich mecz Polska – Grecja.

Zwycięzcy i uczestnicy otrzymali puchary i upominki.

Organizator zaprasza na następny turniej o puchar Ministra-Posła RP Kazimierza PLOCKE (dla pań 27 lipca i dla panów 28-29 lipca).