Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

MZKS Hel-Świt Staroźreby

Wynikiem remisowym 6:6 zakończyło się towarzyskie spotkanie piłkarzy MZKS Hel i Świtu Staroźreby k/Płocka.

Od pierwszych minut meczu z impetem zaatakowali helscy piłkarze, po kilkunastu minutach prowadząc już 3:0

Jednak z upływem czasu goście także dzielnie sobie poczynali i na przerwę piłkarze schodzili przy stanie 3:3

Druga połowa spotkania to już mniej przypadkowości, więcej gry piłką. Znów MZKS strzelił dwie piękne bramki, jednak Świt zdołał strzelić kontaktową bramkę. Ostatnia, wyrównująca bramka meczu została zdobyta przez gości, głową w ostatnich sekundach spotkania.

Mecz był bardzo emocjonującym, wyrównanym i interesującym widowiskiem dla sporej liczby publiczności.

Była to już druga potyczka tych drużyn, prędzej spotkali się w Cetniewie na hali w ubiegłym roku, wówczas nasza reprezentacja pokonała gości 2:1

Serdeczne podziękowania dla Wiesława Wójcika oraz Norberta Górskiego za sprawne
i profesjonalne sędziowanie podczas gry, oraz dla naszych piłkarzy za godne sportowe reprezentowanie barw klubowych.