Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Nożnej

Dnia 29.11.2010 o godzinie 8.30 w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej odbył się Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Nożnej pomiędzy dwoma zaprzyjaźnionymi klasami Szkoły Podstawowej w Helu.

Klasę III A i B reprezentowali nazwę drużyny „BARCELONA”

9. Konrad Kwietniewski

Mecz rozpoczął się punktualnie o 8.30. Wzbudził wśród grających zawodników jak i kibiców olbrzymie emocje. Już w trzeciej minucie zawodnik drużyny „Barcelona” Jan Waszak strzelił pierwszego gola i mimo usilnych starań drużyna „Ministrantów ZSO Hel w pierwszej połowie nie zdołała już strzelić bramki. Druga połowa dostarczyła kibicom jeszcze więcej emocji. Patryk Tomaszewski w 11 minucie spotkania strzelił drugiego gola co skutkowało natychmiastowymi zmianami przez trenera o. Albina Łydy. W 18 minucie spotkania na boisko wszedł Jakub Bokota, który ustanowił wynik końcowy meczu 3:0 dla drużyny „Barcelony”.

Wielkie brawa należą się także kibicującym Czirliderkom, które dopingowały bardzo dzielnie obie drużyny i wystąpiły w składzie: