Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

Ważniejsze wydarzenia sportowe

Od stycznia 2008 roku zawodnicy uczestniczyli w następujących zawodach sportowych:

I Edycja Pucharu Świata w Gorzowie Wielkopolskim- 22-24.02.08r.

Startowali:
  • Adrianna Drąg
  • Jakub Górski

I Edycja Klubowego Pucharu Polski- Grad Prix Polski w pływaniu w płetwach w Toruniu 29-30.03.08r.

Startowali:
  • Mateusz Jusypenko
  • Klaudia Behmke
  • Damroka Formela
  • Bartosz Formela
  • Alex Romero

W tych zawodach w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach i na różnych dystansach uplasowali się: Mateusz Jusypenko i Jakub Górski. Pozostali zawodnicy również spisali się nieźle, pobijając własne rekordy życiowe.

II Edycja Klubowego Pucharu Polski we Wrocławiu – 19-20.04.08r.

Startowali:

We Wrocławiu wszyscy startujący zawodnicy znowu osiągnęli najlepsze życiowe czasy na dystansach, na których płynęli.

W pierwszej dziesiątce uplasowali się: Adrianna Drąg, Jakub Górski, Alex Romero, Damroka Formela.

W tych zawodach sztafeta męska 5x100 m w składzie : Jakub Górski, Alex Romero, Jakub Lewiński, Mariusz Struck, Patryk Sieradzki, zajęła 3 miejsce, zdobywając wiele punktów dla klubu w Pucharze Polski.

Przygotowała : Grażyna Górska